Sign up

Frontend Web Developer

Posted: 21 days ago by chovy

Szukamy utalentowanego Front-End Developera, który dołączy do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu Traffic Key Customer Web Developers. Na tym stanowisku będziesz mieć wpływ na kreowanie wizerunku znanych międzynarodowych firm poprzez tworzenie wysokiej klasy kreacji reklamowych. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie webowe, będziesz bezpośrednio przyczyniać się do sukcesów naszych kluczowych klientów na globalnym rynku.

Twoje obowiązki

  • Tworzenie kreacji reklamowych, zapewniających doskonałe doświadczenia na różnych urządzeniach stacjonarnych i mobilnych
  • Weryfikacja poprawności projektów reklamowych pod kątem technicznym
  • Utrzymanie wysokich standardów kodowania i dbałość o detale estetyczne i techniczne projektów
  • Współpraca z zespołami biznesowymi w celu zapewnienia, że wszystkie projekty spełniają oczekiwania klientów i są dostosowane do ich potrzeb

Technologie, których będziesz używać

  • HTML5
  • CSS3
  • JavaScript

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Dobra znajomość formatów danych JSON oraz narzędzi developerskich w przeglądarkach
  • Umiejętność pracy z programami graficznymi - Photoshop
  • Dbałość o detale i jakość kodu
  • Zdolność do zrozumienia i stosowania dokumentacji technicznej w języku angielskim

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży reklamowej
  • Znajomość Java i doświadczenie w projektowaniu animacji z użyciem CSS3 lub bibliotek JavaScript, takich jak GSAP lub Anime.js
  • Umiejętność tworzenia estetycznie atrakcyjnych i technicznie zaawansowanych rozwiązań webowych

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę współpracy z zespołem doświadczonych profesjonalistów
  • Możliwość dołączenia do globalnej firmy dostarczającej najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe dla najlepszych marek na całym świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

* Required

Drop files here

resume chosen

(File types: pdf, doc, docx, txt, rtf)

Dear Candidate,

When you apply to a job on this site, the personal data contained in your application will be processed by the company of the RTB House corporate group for which a given recruitment process is conducted. For details, please click on the relevant link below based on the localization of the entity publishing the job post.

List of the entities:

By clicking the “Acknowledged” button you confirm that you have read our Recruitment Privacy Notice.

Please reach out to our support team via our help center.

Please complete the reCAPTCHA above.

Post a job for free today!

Recruiters and hiring companies are free to post jobs on Grazily. Don't miss out and get your posting in front of the other 273k jobs we have discovered.

Post a job!